ODBORNÝ DVOJMESAČNÍK ZAMERANÝ NA NAJNOVŠIE POZNATKY O VÝVOJI MOBILNÝCH PRACOVNÝCH STROJOV A O ICH APLIKÁCII V PRAXI

Kalendár akcií / Events Calendar

GRAND HOTEL PERMON, Podbanské, Vysoké Tatry

IX. ročníka medzinárodnej konferencie

NESTMELENÉ A HYDRAULICKY STMELENÉ VRSTVY VOZOVIEK

http://domtechniky@azet.sk
Dűsseldorf, Nemecko

Strojársky veľtrh

http://www.metav.de
Oman Convention and Exhibition Centre Muscat, Oman

BIG  Show  je každoročná medzinárodná  výstava, ktorá zastrešuje stavebný priemysel v Ománe, na  Strednom východe a na svetových trhoch. Disponuje  širokou škálou najnovších stavebných materiálov, stavebných zariadení,  strojov, interiérového nábytku a ďalších výrobkov, zariadení a  technológií pre stavebné práce. V minulosti známa pod názvami Interiors a Buildex v roku 2002  v roku 2010 zmenila  obchodnú značku na The BIG Show s cieľom ďalej posilniť image a postavenie  na trhu.

Každoročná výstava poskytuje platformu pre miestne a medzinárodné  spoločnosti, aby využili hlavné príležitosti v tomto odvetví a aby sa  dozvedeli o vývoji na miestnom a globálnom trhu.

V roku 2009 získalo UFI - globálne združenie výstavného priemyslu uznanie za "UFI-Approved Event". BIG Show je najväčšia a najdôležitejšia stavebná udalosť v Ománe.

 Spolu s THe Big Show budú prebiehať podvýstavy"

Návrh interiéru Omán "IDO" odkaz; http://thebigshow-oman.com/ido/index.php

Zobraziť  detaily: Design interiéru Omán (IDO) je výstava dekorácie, dizajnu a  životného štýlu, ktorá sa koná popri The BIG Show Oman. Zahŕňa spektrum produktov a služieb potrebných na navrhovanie,  vybavenie a modernizáciu obytných, pohostinských, kancelárskych a  obchodných priestorov.

Oman Real Estate Expo "OREX"; odkaz: www.omanrealestateexpo.com

OREX je 3-dňová akcia, ktorá sa koná od 12. marca do 14. marca 2018 v New Oman Convention & Exhibition Centre. Táto akcia prinesie stretnutia investorov v oblasti nehnuteľností, developerov,  vládnych úradníkov a realitných profesionálov z Omanu a regiónu blízkeho východu, aby  predstavili aktuálne a nadchádzajúce projekty. Oman Real Estate, nie je  lepšie miesto na hľadanie investičných príležitostí, nových obchodných  partnerov a zvýšenie hodnoty portfólia nehnuteľností ako Oman Real Estate Expo & Conf.


 

http://www.thebigshow-oman.com/
Bratislava, SR

Medzinárodná odborná konferencia Fórum koľajovej dopravy je významnou  udalosťou v kalendári medzinárodného železničného odvetvia. Každoročne  sa na podujatí stretávajú zástupcovia európskych inštitúcií,  železničných spoločností a manažérov infraštruktúry, ministerstiev i  akademickej obce z krajín V4 a ostatných členských štátov EÚ.

http://www.fkd.sk
Brno, ČR

Medzinárodný veľtrh poľnohospodárskej techniky.

http://www.bvv.cz/techagro
Bratislava, SR

Veľtrhy CONECO - RACIOENERGIA - PASÍVNE DOMY - DREVOSTAVBY - VODA 2018 každoročne prinášajú nové trendy v stavebníctve i v architektúre. Pod jednou strechou nájdete všetko potrebné pre stavbu a rekonštrukciu – od stavebných materiálov, cez okná, dvere, strechy, podlahy,  klimatizácie, elektroinštalácie, sauny, vírivky, garážové brány až po  zariadenie do záhrady.

http://www.incheba.sk
Brno, ČR

23. ročník mezinárodnej konferencie RECYCLING 2018

http://www.arsm.cz
Paris-Nord Villepinte - France

Medzinárdný stavebný veľtrh

http://www.intermat.fr
Brno, ČR

Pokrývá   prakticky všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a   technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce – a technického zařízení budov.

Zvýrazněná témata:

  • Stavebnictví 4.0 – nové směry a aplikace v praxi
  • Projektování v BIM
  • SMART LIVING – inteligentní domácnost
  • Cirkulární ekonomika
  • Udržitelnost života v krajině a ve městech – ve vztahu k vodě a suchu
  • Rekonstrukce bytu v praxi – živě přímo na výstavišti
http://www.bvv.cz/svb
Moskva, Rusko

19ty Medzinárodný strojársky veľtrh

http://www.metobr-expo.ru
Mníchov, Nemecko

IFAT je popredným svetovým veľtrhom pre vodu, kanalizáciu, odpad a riadenie surovín

http://www.ifat.de
Praha, ČR

Veletrh FOR INDUSTRY se koná každoročně v PVA EXPO PRAHA.

Hlavním cílem je vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky  v jednotlivých odvětvích průmyslu a strojírenství s prostorem pro  technologické ukázky a spolupráce.

http://www.abf.cz
Bratislava,SR

Medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB v Bratislave  je významnou prehliadkou obranných a bezpečnostných technológií v  strednej Európe so silnou medzinárodnou účasťou vystavovateľov a  odborných návštevníkov. Veľtrh IDEB je vysoko špecializované podujatie,  ktoré od prvého ročníka v roku 2006 má svoje vybrané publikum a sleduje  politicko-hospodársku a bezpečnostnú situáciu doma a vo svete. Posledný  ročník potvrdil, že IDEB má v kalendári významných podujatí tohto  charakteru svoje nezastupiteľné miesto a patrí k najvýznamnejším  podujatiam svojho druhu.

http://www.incheba.sk
Nitra, SR

25. ročník medzinárodného veľtrhu strojov, nástrojov, zariadení a technológií

http://www.agrokomplex.sk
kameňolom Lesní lom

12. Mezinárodní demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Lesní lom 2018.

http://www.expolesnilom.cz
Hillhead Quarry Buxton, Great Britain

medzinárodný demonštračný veľtrh strojov a zariadení pre ťažobný priemysel a stavebníctvo

http://www.hillhead.com
Brno, ČR

Mezinárodní strojírenský veletrh

http://www.bvv.cz/msv