ODBORNÝ DVOJMESAČNÍK ZAMERANÝ NA NAJNOVŠIE POZNATKY O VÝVOJI MOBILNÝCH PRACOVNÝCH STROJOV A O ICH APLIKÁCII V PRAXI

Deň otvorených dverí 2017 - MANITOU

23.06.2017 Navštívili sme

Spoločnosť  MOREAU AGRI spol. s.r.o. predajca poľnohospodárskej techniky a spoločnosť MANNET spol. s r.o.,predajca stavebnej a priemyselnej techniky značky Manitou, zorganizovali dňa 18.5.2017už tradičný Deň otvorených dverí. 

Túto oblúbenú prezentačnú akciu navštívili stovky návštevníkov, ktorí mohli priamo v praxi vidieť silu strojov MANITOU. Spoločnosť MOREAU AGRI predstavila nový rad poľnohospodárskych teleskopických manipulátorov Manitou MLT, nazvaný NewAg, (nové poľnohospodárstvo), ktorý bol navrhnutý tak aby šiel v ústrety priamym užívateľom. Vzhľadom k tomu, že práca v poľnohospodárskej výrobe je náročná, modelový rad NewAg posúva výkon, efektivitu a pohodlie  obsluhy na ešte výraznejšiu úroveň.

Počas celého dňa bežal sprievodný program, ktorému dominovala divácky atraktívna súťaž v jazde teleskopickým manipulátorom s oficiálnym názvom Veľká cena MANITOU. 

Nový manipulátor Manitou MLT 737 130 PS+ bol nasadený do terénu a tak si ho mohli súťažiaci vyskúšať priamo v potrebnej akcii.

Veľmi zaujímavé a odvážne bolo vystúpenie továrenského jazdca Manitou na teleskopickom manipulátore Manitou MLT 737 130 PS+.

Nechýbali predstavenia ďalších strojov z ponúkaného sortimentu spoločností, ako rotačné 

teleskopické manipulátory, šmykom riadené nakladače, kompaktné rýpadlo-nakladače, samohybné pracovné plošiny a ďalšie, ktoré dokázali svoju kvalitu a originálne technické riešenia. Pri strojoch bol vždy prítomný personálfirmy,pripravený informovať a pomôcť potrebe zákazníka.

V priebehu akcie sa podával už povestný guláš a atmosféru dňa sprevádzala neodmysliteľná živá kapela Borovienka.

Redakcia MSaM praje spoločnostiam veľa spokojných zákazníkov.

www.moreauagri.sk


Video z dňa otvorených dverí nájdete aj na našom YouTube kanáli MSaM Tv